Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаСклад рахунків, які закриваються на територіальному та центральному рівні після проведення операцій по списанню залишків з рахунків розпорядників коштів держбюджету.
Читайте также:
  1. Активізація революційно – визвольної боротьби на Україні у складі двох імперій.
  2. Алгоритми арифметичних операцій над цілими невід’ємними числами у десятковій системі числення.
  3. Аналитический учет материалов на складе и в бухгалтерии
  4. Атмосфера. ЇЇ хімічний склад та будова
  5. Безпека праці під час проведення підривних робіт
  6. Безпека праці під час проведення робіт з демеркурізації
  7. Безпека праці під час проведення робіт з отрутохімікатами та пестицидами
  8. Безпека праці під час проведення робіт у газоаналітичних (аналітичних) лабораторіях
  9. БЕЗПЕЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ І СКЛАДСЬКИХ РОБІТ
  10. Буквоскладальний синтетичний метод

 

Логічно, що після закінчення бюджетного року доцільно визначити стан виконання бюджету. Саме для цього призначено рахунки класу 5 “Результат виконання бюджету”.

Для визначення результатів виконання державного бюджету призначено рахунок 511 «Результат виконання державного бюджету», який має наступні субрахунки:

1) 5111 «Результат виконання загального фонду державного бюджету» (активно-пасивний). Призначення рахунку полягає у визначенні результату виконання загального фонду державного бюджету після завершення бюджетного року. За дебетом рахунку проводяться видатки загального фонду державного бюджету, що здійснені в поточному році. За кредитом рахунку проводиться сума доходів загального фонду державного бюджету, що надійшли в поточному році;

2) 5112 «Результат виконання спеціального фонду державного бюджету». Призначення рахунку: для визначення результату виконання спеціального фонду державного бюджету після завершення бюджетного року. За дебетом рахунку проводяться видатки спеціального фонду державного бюджету, що здійснені в поточному році. За кредитом рахунку проводиться сума доходів спеціального фонду державного бюджету, що надійшли в поточному році

Для визначення результатів виконання місцевих бюджетів призначено рахунок 512 «Результат виконання місцевого бюджету», який має наступні субрахунки:

1) 5121 «Результат виконання загального фонду місцевого бюджету». Призначення рахунку: для визначення результату виконання загального фонду місцевих бюджетів після завершення бюджетного року. За дебетом рахунку проводяться видатки загального фонду місцевого бюджету, що здійснені в поточному році. За кредитом рахунку проводиться сума доходів загального фонду місцевого бюджету, що надійшли в поточному році;

2) 5122 «Результат виконання спеціального фонду місцевого бюджету». Призначення рахунку: для визначення результату виконання спеціального фонду місцевого бюджету після завершення бюджетного року. За дебетом рахунку проводяться видатки спеціального фонду місцевого бюджету, що здійснені в поточному році. За кредитом рахунку проводиться сума доходів спеціального фонду місцевого бюджету, що надійшли в поточному році.

Рахунки 511 та 512 кореспондують із технічним контррахунком 5911 «Контррахунок за результатом виконання бюджету». Призначення рахунку: для забезпечення подвійного запису при віднесенні на результат виконання бюджетів контррахунків 6911 “Контррахунок за операціями за доходами бюджетів” та 7911 “Контррахунок за видатковими операціями” і 7921 “Контррахунок за операціями з кредитуванням за вирахуванням погашення”. За дебетом рахунку проводиться сума коштів віднесена на протязі поточного року на рахунок 6911“Контррахунок за операціями за доходами бюджетів” і 7921 “Контррахунок за операціями з кредитуванням за вирахуванням погашення” (у випадку дебетового залишку). За кредитом рахунку проводиться сума коштів віднесена на протязі поточного року на рахунки 7911 “Контррахунок за видатковими операціями” і 7921 “Контррахунок за операціями з кредитуванням за вирахуванням погашення” (у випадку кредитового залишку).Кредитовий залишок за рахунком 5911 “Контррахунок за результатом виконання бюджету” означатиме рефіцит державного чи місцевого бюджету, а дебетовий – дефіцит. Цей зведений рахунок можна оцінити, аналізуючи його в розрізі загального 5111 “Результат виконання загального фонду державного бюджету” 5121 “Результат виконання загального фонду місцевого бюджету” чи спеціального 5112 “Результат виконання спеціального фонду державного бюджету” 5122 “Результат виконання спеціального фонду місцевого бюджету” фондів бюджету. Тобто, кредитовий залишок означатиме рефіцит, а дебетовий – дефіцит бюджету, його невиконання.

 


Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 17; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.026 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты