Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Ремонт залисин.
Якщо на газоні з'явилися залисини (1) або плями з мертвою травою, позбутися від них можна двома способами: підсіваючи на цьому місці траву або уклавши новий дерен. Другий спосіб краще - при ньому газон після ремонту відразу буде виглядати декоративно. Якщо ніде взяти дернину такої же трави, яка висіяна на газоні, доводиться вдаватися до її посіву.

Акуратно обрізають гострою лопатою дерен на газоні по контуру пошкодженого місця (2). Виймають верхній шар дерену із загиблою травою, товщина шару - 5-7 см, (3). Злегка розпушують поверхню грунту. Насипають в утворену ямку поживну грунтову суміш, розрівнюють та ущільнюють її.

Кількість суміші залежить від способу ремонту. Якщо укладати дерен, то його шар повинен бути невеликим, таким, щоб після укладання й придавлювання нового дерену на цьому місці не утворилася западина або горб. Поливають підготовлене місце водою. Беруть шматок гарного дерену з якого-небудь мало помітного місця (або дерен, що залишився від закладки нових клумб, майданчиків, доріжок та ін), вирізають його за формою залисини і акуратно укладають на підготовлене місце (4). Добре притискають покладену дернину (5), засипають щілини, що утворилися, грунтовою сумішшю і ще раз поливають водою (6).

При посіві насіння шар грунтової суміші повинен бути таким, щоб після прикочування його рівень був трохи вище рівня грунту на газоні (враховуючи, що при поливанні грунт ще трохи осяде). Розрівнюють, прикатують грунт і сіють насіння. Бажано, щоб насіння, яке висівається було того ж виду і сорту, що й посіяне на газоні. Злегка присипають насіння грунтом, акуратно поливають і накривають укривним матеріалом, щоб воно не пересихало і їх не склювали птиці. Після появи сходів знімають укривний матеріал.


Поделиться:

Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 109; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты