Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаСередньофактична тривалість робочого тижня.
Читайте также:
  1. Витривалість
  2. Діапазон комірок може задаватись не тільки як об’єкт Range, а й з використанням функцій робочого аркуша (об’єкта Worksheet) Rows та Columns. Наприклад: Rows(4); Columns(3).
  3. Затрати робочого часу.
  4. ОБЛАДНАННЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ ТА ІНСТРУМЕНТ
  5. Облік використання робочого часу і виробітку
  6. Організація виробництва охоплює всі ланки - від галузі народного господарства до робочого місця.
  7. Організація робочого місця і праці муляра
  8. Організація робочого місця та умови праці
  9. Показники використання робочого часу
  10. Поняття і види робочого часу та часу відпочинку

У зарубіжній статистиці цей показник розраховується регулярно і використовується при аналізі економічної кон’юнктури. Значення його заключається у тому, що він раніше, ніж інші економічні показники, реагує на зміни економічної кон’юнктури у державі.

Методи розрахунку середньої фактичної тривалості робочого тижня:

- Перший метод:

- Другий метод:У зв’язку з тим, що на Україні підприємства і статистичні управління збирають інформацію на базі місячних даних, то середня тривалість робочого тижня розраховується за формулою:

Середня кількість люд.-год., що відпрацьовані у середньому одним робітником за місяць : Кількість робочих тижнів у даному місяці.

5. Показники змінностірозраховують на підприємствах і в галузях, які працюють у змінному режимі. Вони характеризують використання змінного режиму, а також використання робочих місць, які є на підприємстві, і розраховуються для категорії робітників на певну дату або за календарний період:

· Коефіцієнт змінності:

- на певну дату (і-ту дату): ;

- за календарний період:

Приклад: Підприємство працює у 3-х змінному режимі. За червень робітниками у 1-у зміну відпрацьовано 8800 люд.дн., у 2-у – 5500 і у 3-ю – 2000 люд.-дн. Число робочих днів за режимом роботи підприємства -20, число робочих місць – 500. Визначити коефіцієнт змінності.


Дата добавления: 2014-11-13; просмотров: 13; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.018 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты