![]() КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Розв’язок. ·Коефіцієнт використання змінного режиму: ,Кзм = (8800 +5500+2000) : 8800= 1,9. ·Коефіцієнт використання змінного режиму: де: Р – режим роботи підприємства. За даними нашого прикладу він буде дорівнювати: К зм.реж. = 1,9 : 3 = 0,633 (-36,7% ), тобто змінний режим роботи використовувався у червні лише на 63,3%, резерв недовикористання - становить 36,7%. У випадку, коли у найбільш заповнену зміну використовуються не всі робочі місця, то розраховується коефіцієнт використання робочих місць у найбільш заповнену зміну:
де: Р.М. – кількість робочих місць. При розрахунку за календарний період коефіцієнт використання робочих місць розраховується як відношення фактично відпрацьованих люд.-дн. у найбільш заповнену зміну до добутку кількості робочих місць на число робочих днів за період. У нашому прикладі: ·Інтегральний показник використання робочих місць: . У нашому прикладі:
|