КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Заняття 1. Правила водіння БТР у різних умовахЗатверджую Доцент-заступник завідувача кафедри військової підготовки В.І.Хуторний “____” _______________________ 2014 р.
МАТЕРІАЛЬНА ЧАСТИНА БТР
Методична розробка
Тема 4. Основи водіння БТР Заняття 1. Правила водіння БТР у різних умовах
Лекція - 3
Обговорено на засіданні кафедри « 29 » 08 2014р. протокол № 11
м. Одеса - 2014 р.
Номер, вид заняття, розподіл навчального часу, назва та місце проведення занять по темі № 4
Загальні організаційно-методичні вказівки підготовки та проведення занять по темі-4
1. На тему відводиться 6 годин. Вивчається тема в ході однієї лекції і одного практичного заняття. В результаті вивчення даної теми студенти повинні: знати: порядок підготовки двигуна до запуску і його запуск, правила водіння БТР по горизонтальній поверхні; особливості водіння БТР на підйомах і косогорах, способи і правила їх подолання. вміти: практично виконувати підготовчі вправи №1 і №2.
2. Знання та вміння, які одержать студенти в результаті вивчення теми, дозволить підготувати тих, хто навчається, як офіцерів запасу по своїм військово-обліковим спеціальностям.
3. Відпрацювання теми слід будувати на знаннях та вміннях (навичках), одержаних студентами на попередніх заняттях даної дисципліни і з інших дисциплін. Навички, одержані студентами в результаті вивчення даної теми, використовуються у подальшому при засвоєнні (відпрацюванні) ними навчального матеріалу та у повсякденному житті на кафедрі військової підготовки.
4. Керівнику заняття необхідно постійно слідкувати та добиватися, щоб під час проведення заняття студент був зібраним та уважним і точно й беззаперечно виконував всі команди, справно вів конспект, не порушував заходів безпеки під час проведення практичного заняття.
5. Перевірку якості засвоєння студентами навчального матеріалу проводити в кінці заняття та безпосередньо під час проведення практичного заняття. Під час підведення підсумків заняття необхідно відмічати загальні позитивні і негативні результати, оцінювати взвод в цілому, відділення та кожного студента, кращих і тих, хто відстає.
Заняття 1. Правила водіння БТР у різних умовах.
Вид заняття : Лекція (Л-3)
Навчальні питання :
1. Підготовка двигуна до запуску і його запуск. Правила водіння БТР по горизонтальній поверхні. 2. Особливості водіння БТР на підйомах і косогорах. Способи і правила їх подолання.
Навчально-виховні цілі:
1. Вивчити із студентами порядок підготовки двигуна до запуску і його запуск, правила водіння БТР по горизонтальній поверхні; ознайомити із особливостями водіння БТР на підйомах і косогорах, способами і правилами їх подолання. 2. Виховувати у тих, хто навчається почуття впевненості у сучасній техніці. 3. Прививати в тих, хто навчається, повагу до професії захисника Батьківщини.
Час:2 години.(90 хв.)
Місце:клас 17
Матеріальне забезпечення: розрізні макети, плакати, схеми.
Література:
1. Бронетранспортер БТР-70 Техническое описание и инструкция по эксплуатации. - М., 1988 р. Военное издательство. с.438-456. 2. Бронетранспортер БТР-80 Техническое описание и инструкция по эксплуатации.ч.ІІ – М., 1989г. Военное издательство. с. 207-224.
План проведення заняття-Л-3:
|