Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОсновні риси Інкотермс 2010
Читайте также:
  1. Апарати місцевих та апеляційних судів: структура, основні завдання.
  2. Біографія як жанр PR-тексту: основні види, особливості структури.
  3. Виборче право України: поняття, джерела й основні принципи.
  4. Визначте основні види діяльності соціального працівника на виробництві.
  5. Визначте основні шляхи управління адаптацією персоналу організації.
  6. З8. Центральна Рада: створення, основні напрямки діяльності та причини падіння.
  7. Завдання, зміст. основні шляхи здійснення морального виховання.
  8. Законодавчий процес, його основні стадії.
  9. Канали поширення рекламної інформації: основні типи, їх переваги та обмеження.
  10. Мета, виховні завдання, функції та основні напрямки роботи класного керівника. Критерії оцінки роботи класного керівника.

Число термінів Інкотермс скорочено з 13 до 11.

Це стало можливо шляхом включення двох нових термінів, які можуть бути використані незалежно від узгодженого способу перевезення, а саме:

 

DAT (Постачання на терміналі) і DAP (Постачання в місці призначення) замість термінів Інкотермс 2000 DAF (Постачання на кордоні), DES (Постачання із судна), DEQ (Постачання з причалу) та DDU (Постачання без оплати мита).

2.Класифікація 11 термін Інкотермс 2010

 

Одинадцять термінів Інкотермс 2010 можна розділити на дві окремі групи:

 

Правила для будь-якого виду або видів транспорту

EXW Ex Works Франко завод значає, що продавець виконує своє зобов'язання по постачанню, коли він передає товар у розпорядження покупця на своєму підприємстві (заводі, фабриці, складі і т.п.).

Таким чином, цей термін покладає на продавця мінімальні обов'язки.

FCA Free Carrier Франко перевізник

Продавець вважається тим, хто виконав своє зобов'язання по поставці товару, який пройшов митне очищення для ввезення, з моменту передачі його в розпорядження перевізника в обумовленому пункті.

Перевізник означає особу, яка на підставі договору перевезення зобов'язується здійснити або забезпечити перевезення товару залізницею, автомобільним, повітряним, морським або внутрішнім водним транспортом або в змішаному перевезенні.

CPT Carriage Paid to Перевезення оплачено до

Перевезення оплачено до» означає, що продавець оплачує фрахт за перевезення товару до вказаного місця призначення. в обов'язки продавця входить здійснення необхідного для вивозу митного очищення товару.

CIP Carriage and Insurance Paid to Перевезення і страхування оплачені до

Провезення та страхування оплачені до» означає, що продавець несе ті ж обов'язки, що і відповідно до терміна СРТ, але з тим доповненням, що продавець повинен забезпечити транспортне страхування від ризиків загибелі або пошкодження товару під час перевезення.

Згідно з даними умовами, продавець зобов'язаний забезпечити митне очищення товару для експорту. Цей термін може використовуватися при перевезенні

DAT Delivered at Terminal Постачання на терміналіТермін DAT (поставка до терміналу) замінює собою термін DEQ: товар надається в розпорядження покупця нерозвантаженим з прибулого транспортного засобу.

DAP Delivered at Place Поставка в місці призначення

Термін DAP замінює собою три терміни: DAF, DES, DDU, і передбачає, що товар надається покупцеві вже готовим для розвантаження

DDP Delivered Duty Paid Постачання з оплатою мита

Поставка з оплатою мита», означає, що продавець вважається тим, хто виконав свої обов'язки з моменту надання товару в узгодженому пункті в країні ввезення. Продавець несе всі ризики і витрати, пов'язані з ввезенням товару, включаючи оплату податків, мита та інших зборів, які справляються при ввезенні товарів. У той час як термін «З заводу» покладає на продавця мінімальні обов'язки, термін «Поставка з оплатою мита» припускає максимальні обов'язки продавця.


Дата добавления: 2015-04-18; просмотров: 12; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты