Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПсихолого-педагогічний аналіз новітніх навчальних технологій.
Читайте также:
  1. Агульная характарыстыка творчасці Алеся Разанава. Аналіз версэтаў, пункціраў, вершаказаў.
  2. Аналіз витрат на виробництво та собівартості продукції проводиться з метою
  3. Аналіз групи методів організації та здійснення навчально-пізнавальної діяльності.
  4. Аналіз лірыкі Максіма Танка
  5. Аналіз методичної системи навчання інформатики
  6. Аналіз поведінки споживачів рекламованих товарів та послуг
  7. Аналіз показників використання матеріальних ресурсів
  8. В процесі аналізу порівняння показників досліджуваного підприємства із загальноприйнятими (або теоретичними) «нормами» дозволяють
  9. В процесі аналізу ринку ступінь відчутності попиту до зміни ціни вимірюється за допомогою
  10. Дайте характеристику технології соціальної роботи як галузі соціальних технологій.

Сугестивна технологія - навчальна технологія, одна з найбільш цікавих з погляду ефективності і практичного значення. Одна з мало поширених. Успішно використовувалась за кордоном (Болгарія Німеччина, Канада), заснована у Болгарії у 70-х рр. Основоположник болгарський вчений Лозанов. Будь-яка педагогічна технологія певною мірою містить у собі елемент навіювання. Сугестивна технологій відокремлюй ці елементи як самостійні. Головним методом технології є метод релаксопедичного навчання. Сугестивна технологія - це навчання на основі емоційного навіювання в стані неспання що спричиняє надзапам’ятовування. Для викладача вимогами є:

1)дуже високий авторитет, видатні особисті якості, сила переконання. Вимоги: інфантилізація (становления природного середовища, довіри, коли учень ніби доручає себе викладачеві).

2)Двоплановість при веденні нового матеріалу: кожне слово, яке несе самостійний зміст, навантаження обов'язково супроводжується відповідною інтонацією, жестом, мімікою. Технологія використання при вивченні іноземних мов. Вимога до учня: формування глибокої віри у здійсненність навчальних завдань.

3)Навіювання думки про величезні можливості інтелекту учнів, демонстрація швидкого просування у вивченні дисциплін.

4) Постійне емоційне підкріплення за рахунок естетично комфортних умов.

5) Занурення в навчальну дисципліну, концентроване вивчання матеріалу (щодня тільки мова 4-6 годин упродовж 2-3 місяців).

Структура релаксопедичних занять:

1) створення необхідного психологічного настрою. Ознайомлення з теоретичним матеріалом (коротко 3-5 хв.) 2) введення або занурення в релаксацію, подається необхідний релаксичний матеріал (8-15 хв.)

3) виведення зі стану релаксації.

Види навчання:

1) догматичне навчання - дитина повинна запам'ятовувати знання (слово в слово);

2) пояснювально-ілюстративне (традиційне навчання): вчитель пояснює, використовує наочності, у дітей розвиваються творчі здібності, діти засвоюють свідомо;

3) проблемне навчання: в основі лежить проблема яку необхідно вирішити:

4) програмоване навчання: в основі покладена певна програма навчання. Матеріал відбирається в строгій послідовності і поділяється на певні дози, де ставиться завдання перед дітьми і можна перейти до наступної дози тільки тоді, шли засвоєна попередня доза (машинне і без машинне);5) модульне розвиваюче навчання : це пакет навчальних програм для індивідуального навчання, що забезпечує навчальні досягнення учня з певним рівнем попередньої підготовки;

6) дистанційне навчання (Інтернет).


Дата добавления: 2015-04-18; просмотров: 26; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты