Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗагальна характеристика, основні напрями діяльності підприємства та його конкурентоспроможність
Читайте также:
  1. III. Мета, стратегічні напрями та основні завдання Національної стратегії
  2. IV. Основні напрями реалізації Національної стратегії
  3. VI. Основні етапи заняття
  4. Адміністративні договори як форми управлінської діяльності
  5. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  6. Амплитудно-частотная характеристика, полоса пропускания и затухание
  7. АНАЛІЗ І ОЦІНКА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА
  8. Аналіз небезпеки підприємства
  9. Аналіз ринкових можливостей підприємства
  10. Анотація, реферат, тези, наукова стаття, дисертація, монографія, підручник, посібник як основні жанри наукових робіт

Білоцерківський хлібокомбінат випускає свою продукцію з 1938 року.

До війни він представляв собою маленьку пекарню, яка випускала лише хліб для населення Білої Церкви.

В роки війни завод не припиняв свою роботу. Борошно привозили на підводах кіньми, з залізничного вокзалу.

Після війни завод став розширятися, збільшився випуск і асортимент хліба. Була своя конюшня, генератор, який виробляв електричну енергію для потреб хлібокомбінату.

З 1964 року на хлібокомбінаті стали випускати булочки та кондитерські вироби. Першим майстром-кондитером була Ганна Федорівна Тимошина.

В 1965 році введено в дію потужності по виробництву 8 т на добу дрібноштучних виробів та 1,2 т кондитерських, з 1967 — організовано виробництво бараночних виробів. З тих пір хлібозавод став називатись хлібокомбінатом.

Відчутна реконструкція комбінату відбулась в 1986-1990 роках, в результаті якої створені потужності виробництва, які ми маємо на сьогоднішній день.

Сьогодні Білоцерківський хлібокомбінат виробляє щодоби понад 55 т хлібобулочних, кондитерських та сухарно-бараночних виробів.

Продукція виробляється за класичними та традиційними технологіями майстрами та спеціалістами високої кваліфікації з найкращого борошна та натуральної сировини.

Хлібокомбінат пропонує широкий асортимент продукції:
- 45 найменувань хлібобулочних виробів;

- 11 найменувань бараночних виробів та сухарів;

- 100 найменувань кондитерських виробів (торти, тістечка, кекси, печиво, пряники, цукерки, грильяж).

Вироби хлібокомбінату користуються попитом не тільки в місті та районі, але й в багатьох регіонах України. Укладено понад 300 угод на поставку продукції.

Хлібокомбінат постійно приймає участь в міжнародних, національних виставках та конкурсах, де протягом останніх років його продукція нагороджена 8 Золотими, 6 Срібними Медалями та 2 найвищими нагородами – Гран Прі.

За останніх 2 роки спеціалістами розроблено понад 35 найменувань нових виробів. Серед них найпопулярніші – хліб „Юр’ївський”, хліб „Олександрія”, торти „Сувенір”, „Лимонні дольки”, „Вечірній”, цукерки „Суфле Золотинка”.

Директор хлібокомбінату П.Д. Заскальний постійно піклується про створення належних умов праці та відпочинку. Введені в дію їдальня, нові побутові приміщення, стоматологічний кабінет, спортивно-оздоровчий комплекс. Працівники комбінату з родинами покращують своє здоров’я на прекрасній базі відпочинку „Ранок”, що на Чорному морі.На комбінаті працює чудовий, дружний, згуртований колектив. Всього – понад 550 чоловік. Велику увагу приділяє підприємство захисту навколишнього середовища. На території хлібокомбінату збудовані очисні споруди (ЛОС) для очищення виробничої стічної води.

Дочірнє підприємство ПАТ „Київхліб” «Білоцерківський хлібокомбінат» в подальшому „Підприємство” створене згідно із Законом України „Про господарські товариства” та Статутом ПАТ „Київхліб”, в подальшому — АТ (пункт 4.1. Статуту дочірнього підприємства). Підприємство є правонаступником структурної одиниці (філії) державного підприємства „Київхлібпром” Білоцерківський хлібокомбінат.

Публічне акціонерне товариство „Київхліб” (надалі АТ) засновано відповідно до наказу Фонду державного майна України № 47 — АТ від 19.06.1996 року шляхом перетворення державного підприємства „Київхлібпром” у публічне акціонерне товариство, яке діє на підставі чинного в Україні законодавства і власного Статуту. АТ є публічним акціонерним товариством, заснованим відповідно до чинного законодавства України з питань приватизації агропромислового комплексу України, є правонаступником державного, підприємства „Київхлібпром”.Місцезнаходження ПАТ „Київхліб”: м. Київ, бульвар Шевченка, 46.

Білоцерківський хлібокомбінат — приватне підприємство. Місцезнаходження: Україна, Київська область м. Біла Церква, вул. Голубина, 11; ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 00378632.

Основними видами діяльності підприємства є:

· виробництво хліба та хлібобулочних виробів;

· виробництво сухарів, печива з тривалим терміном зберігання;

· виробництво тістечок та тортів.

За роки існування ним керували кваліфіковані спеціалісти хлібопекарської справи, а на даний період директором хлібокомбінату є Заскальний П.Д.

Білоцерківський хлібокомбінат має безцехову організаційну структуру. Основною організаційною ланкою є відділення і відділи (служби). Підприємство складається з таких основних відділень:

Ø Хлібне;

Ø Дрібноштучне;

Ø Кондитерське.

А також допоміжних служб, дільниць, відділів:

Ø Енергетична служба (відділ головного енергетика);

Ø Механічна служба (відділ головного механіка);

Ø Автотранспортна дільниця;

Ø Ремонтно-будівельна дільниця (група);

Ø Дільниця друку упаковки;

Ø Картонажна дільниця;

Ø Контрольно – пропускна служба (контрольно-пропускний пункт і служба охорони майна підприємства);

Ø Відділ (служба) постачання;

Ø Відділ (служба) збуту;

Ø Відділ економіки і виробництва;

Ø Відділ кадрів (кадрова служба);

Ø Бухгалтерська служба (бухгалтерія) – фінансова служба.Ø Служба контролю якості сировини і готової продукції (виробничо-технологічна лабораторія);

Ø Служба технічного контролю готової продукції;

Ø Їдальня;

Ø Дільниця пошиву спецодягу;

Ø Дільниця побутового обслуговування;

Ø Столярна майстерня.

Організаційна структура побудована за лінійно-функціональним (комбінованим) типом організаційно-управлінської структури; має ознаки бюрократичних та адаптивних структур. Організація роботи підприємства і відповідальність за його діяльність покладені на директора підприємства. Головний інженер здійснює технічне керівництво діяльністю хлібокомбінату, а економічними питаннями займається головний економіст. Проблемами сировинного, матеріально-технічного постачання, збуту продукції і автотранспортною дільницею займається заступник директора з комерційних (загальних) питань. Організаційна структура наведена на рисунку 2.1.

Рис.1.1 Організаційна структура ДП ПАТ „Київхліб” «Білоцерківський хлібокомбінат» [дані підприємства].

Досліджуваний ДП ПАТ «Київхліб» «Білоцерківський хлібокомбінат» відноситься до значних виробників. В основному Білоцерківський хлібокомбінат працює на ринках м. Білої Церкви, Білоцерківського району та Київської області, не має закордонних зв’язків. Підприємство постійно вивчає попит на продукцію, оскільки усі зміни у асортименті пов’язані зі станом попиту на ту чи іншу продукцію з погляду споживачів.

Вибираючи постачальників, підприємство ретельно досліджує їх. Основні постачальники представлені в таблиці 2.4.

 

Таблиця 2.4


Дата добавления: 2015-01-01; просмотров: 251; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты