КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Мета: встановлення і обґрунтування загальних закономірностей виникнення, функціонування та розвитку права та держави.Стр 1 из 10Следующая ⇒ Донецьк 2012 ББК УДК Х62 я73
Теорія права та держави. Програма дисципліни, контрольні питання, рекомендована література для студентів денний, заочної та прискореної форм навчання (галузь знань 0304 «Право», напрям підготовки 6.030401 «Правознавство»)/ Укладачі: К.С.Хахуліна, І.В. Стадник, В.А. Малига. – Донецьк: ДонНУ, 2012. – 81 с.
Навчально-методичне видання з загальної теорії права та держави містить програму дисципліни, її тематичний план, контрольні питання, перелік літератури та загальні методичні рекомендації з підготовки до заліку та іспиту для студентів (галузь знань 0304 «Право», напрям підготовки 6.030401 «Правознавство»).
Затверджено: на засіданні кафедри державно-правових дисциплін. Протокол № 5 від 06.12.2011 г.
© Донецький національний університет, 2012. © Хахуліна К.С., Стадник І.В., Малига В.А., 2012. ЗМІСТ
1. АНОТАЦІЯ ДИСЦИПЛІНИ
Мета: встановлення і обґрунтування загальних закономірностей виникнення, функціонування та розвитку права та держави.
Завдання:при здійсненні професійної або загальносоціальної діяльності: використовувати юридичні поняття, терміни, конструкції та категорії, теоретичні знання в юридичній практиці на основі аналізу системи права і системи законодавства, використовуючи критерії класифікації держави і права, визначати форму та вид конкретної держави та правової системи; здійснювати всебічний аналіз юридичних норм; тлумачити правові норми; обґрунтовувати правові рішення щодо конкретних юридичних ситуацій, аналітично оцінювати галузеву приналежність правових норм і правових відносин. Предмет:складається із трьох нерозривно пов'язаних частин – закономірності виникнення, розвитку та функціонування права та держави; методологія (вчення про методи пізнання); юридична техніка. Зміст дисципліни розкривається в наступних модулях і темах:
|