КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
До несвіжої рибу, якщо кількість мікроорганізмів у полі зорумікроскопа: до 10; понад 30; до 20; до 30.
213. Зябра та стан черевця у свіжої риби мають колір: від світло-рожевого до сіро-коричневого, черевце дещо здуте; брудно-зеленого кольору, черевце підтягнуте; від інтенсивно-рожевого до світло-червоного, черевце підтягнуте; від світло-червоного до сіро-коричневого, черевце здуте.
214. Стан слизу та очей у несвіжої риби: слиз брудно-сірого кольору, липкий, очі глибоко запалі, мутні, рогівка зморщена; прозорий, липкий з кислуватим запахом; очі запалі, рогівка прозора; мутний, липкий, без стороннього запаху; очі запалі та мутні, рогівка чиста; слиз прозорий, без стороннього запаху, очі випуклі, чисті, рогівка прозора.
215. Хімічні реакції для визначення свіжості риби належать до якісних, це: визначення рН, Н2S, аміно-аміачного азоту та редуктази; визначення аміно-аміачного азоту, реакція на пероксидазу, редуктазу та вологу; визначення Н2S, реакція з міді сульфату, реакція на пероксидазу та з реактивом Неслера; визначення аміно-аміачного азоту, рН, реакція на редуктазу та з реактивом Неслера.
216. Готують витяжку для проведення реакції на пероксидазу: із м’язів; із плавників; із слизу риби; із зябер.
217. Вада копченої риби «білобочка» – це: риба з тріснутим черевцем; зварювання риби в процесі копчення; не докопчені білі місця, де риба торкалася одна одної в процесі копчення; ділянки темного кольору в результаті перегріву риби.
218. Вада копченої риби «пухирі» – це: ділянки темного кольору в результаті перегріву риби; зварювання риби в процесі копчення; риба з тріснутим черевцем; ділянки зморщеної шкіри, що відстає від м’язової тканини.
219. Яйце, взяте з інкубатора, як незапліднене називається: Запашисте. Мала пляма. Міражне. Красюк.
220. Яйце з частковим змішуванням білка і жовтка – це: Тік. Виливок. Міражне. Красюк.
221. Дієтичні яйця мають: повітряну камеру висотою не більше ніж 10 мм, жовток займає центральне положення; повітряну камеру висотою не більше ніж 4 мм, жовток займає центральне положення; повітряну камеру висотою не більше ніж 7 мм, жовток займає центральне положення; повітряну камеру висотою не більше ніж 4 мм, жовток може змінювати положення.
222. Дрібні яйця позначають етикеткою: «Дрібні»; . «Д»; «Брак»; «М».
223. Курячі дієтичні яйця зберігаються: 5 діб; 8 діб; 7 діб; 30 діб.
224. Яйце з одноманітним рудуватим забарвленням вмісту – це: Тумак. Виливок. Міражне. Красюк.
225. Яйця з пошкодженою шкаралупою: зберігають на птахофабриках не більше 1 доби; утилізують; не зберігають; використовують після проварювання тільки в межах господарства.
226. Яйце зі стороннім запахом, що швидко зникає – це: Запашисте. Тумак. Затхле. Зелена гниль.
227. Термін зберігання столових яєць за температури до 20 0С становить: до 20 діб; до 18 діб; до 25 діб; до 120 діб.
|