КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Установіть відповідність між назвами вад харчових неповноціннихяєць та ознак, що їх характеризують, відповідно
234. Установіть відповідність між назвами вад нехарчових яєць (технічний брак) та ознак, що їх характеризують, відповідно:
235. На агропродовольчих ринках дозволяється реалізувати: бобові культури – горошок зелений у бобах, квасоля, боби та інші; пластинчаті гриби в сушеному вигляді, гриби солено-відварні, солені та мариновані в домашніх умовах; консерви, пресерви, харчові напівфабрикати та готові кулінарні вироби з рослинної сировини не промислового виробництва; лікарські рослини.
236. На агропродовольчих ринках дозволяється реалізувати: молоті спеції; пластинчаті гриби в сушеному вигляді, гриби солено-відварні, солені та мариновані в домашніх умовах; тропічні та субтропічні культури (цитрусові, банани, ананаси, папайї, ківі тощо); варення та джеми з ягід і плодів не промислового виробництва. Приєднання до жиру води, в результаті чого відбувається розпад молекули жиру з утворенням вільних жирних кислот і гліцерину – це: гідроліз; окиснення; осалювання; згіркнення.
238. Процес псування жиру, за якого жир набуває жовтого забарвлення, Має прогірклий смак і різкий неприємний запах, в ньому утворюються альдегіди, кетони, спирти, ефіри, низькомолекулярні кислоти, називається: гідроліз; окиснення; осалювання; згіркнення.
Процес псування жиру, який характеризується утворенням Із перекисів оксикислот та продуктів їх полімеризації, жир знебарвлюється, стає щільним, набуває салистого присмаку, підвищується його температура плавлення: гідроліз; окиснення; осалювання; згіркнення.
|