КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Ветеринарно-санітарне оцінювання продуктів забою тваринза наявності запальних процесів у матці: направляють на промислову переробку; за відсутності виснаження продукти забою використовують залежно від результатів мікробіологічного дослідження; у разі виснаження тушу і внутрішні органи утилізують; матку утилізують, а тушу та інші внутрішні органи випускають без обмеження; випускають без обмежень.
133. Санітарне оцінювання продуктів забою, одержаних від тварин, хворих на цироз печінки: направляють на промислову переробку; печінку утилізують, а інші продукти забою випускають без обмеження; всі продукти забою направляють на технічну утилізацію; випускають без обмежень.
Під час ветеринарно-санітарної експертизи туш і продуктів вимушеного забою обов’язково проводять: органолептичні, мікробіологічні, хімічні дослідження, пробу варення; тільки органолептичні; тільки пробу варення; тільки хімічні дослідження.
Обов’язково потрібно досліджувати на цистицеркоз продукти забою тварин: великої рогатої худоби, свиней; коней, великої рогатої худоби, свиней; дрібної рогатої худоби, коней; екзотичні породи тварин. 136. Досліджують на ехінококоз органи та тканини: легені та всі паренхіматозні органи; печінку, легені, серце, селезінку, м’язи, мозок; органи сечостатевої системи; органи травного каналу.
Ветеринарно-санітарна експертиза туш і органів тварин у разі виявлення 4-х і більше живих або загиблих цистицерків: утилізація туш і внутрішніх органів; тушу і внутрішні органи відправляють на промислову переробку; тушу і внутрішні органи використовують без обмежень; тушу, голову і внутрішні органи (окрім кишечника) утилізують, внутрішній і зовнішній жир знімають і направляють на витоплювання для харчових цілей.
138. До м’якушевих субпродуктів відносять: губи і п’ятачки, ніжки свинячі, ноги і путовий суглоб яловичі, конячі, вуха яловичі і свинячі, голови свинячі; шлунки великої рогатої худоби і дрібної рогатої худоби, свиней; язик, печінка, нирки, серце, м’ясна обріз, легені, м’ясо стравоходу, селезінка, мозок, калтик, діафрагма, трахея, вим’я; голови конячі, яловичі, хвости яловичі і баранячі. 139. Порядок технології обробки кишкової сировини, це: знежирення, очищення від вмісту, шламування, розбирання комплекту; розбирання комплекту, очищення від вмісту, знежирення, шламування; шламування, знежирення, очищення від вмісту, розбирання комплекту; очищення від вмісту, знежирення, розбирання комплекту, шламування.
|