Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВизначити період дискретизації .
Читайте также:
  1. I — норма дисконтування (ставка дисконту), відповідна періоду t.
  2. АВС-аналіз по об'єму продажу товарів за період
  3. Види робіт з письма в букварний період
  4. Визначити єдині вимоги до тур продукту.
  5. Визначити значення функції y
  6. Визначити права та обов'язки туристів та екскурсантів.
  7. Визначити стійкість ДСАК.
  8. Гармонічні коливання. Диференціальне рівняння гармонічних коливань та його розв’язок. Амплітуда, фаза, частота, період коливань
  9. Грецька культура періоду еллінізму

Згідно теореми Котельникова

 

, (2.2)

 

де – максимальна частота в спектрі сигналу .

Оскільки наперед ми не можемо знати , то цей параметр сигналу визначається за використанням амплітудно-частотної характеристики розімкненої (в даному випадку скорегованої) САК за умови:

 

. (2.3)

В додатку 2 (пункт 1) зазначені необхідні дії для визначення періоду дискретизації та на конкретному прикладі показано порядок його розрахунку.

 

2.2. Визначити дискретну передатну Z-функцію[BMV6] розімкненої дискретної САК (ДСАК) за формулою:

 

. (2.4)

 

В додатку 2 (пункт 2) наведена методика та послідовність одержання дискретних передатних функцій розімкненої та замкненої системи:

 

, (2.5)

 

а також передатна Z-функція замкнутої дискретної системи за похибкою:

 

[BMV7] . (2.6)

 


Дата добавления: 2014-12-23; просмотров: 29; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.011 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты