КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
МАЙСТЕРНІСТЬ СПІЛКУВАННЯУ ПРОЦЕСІ ВИКЛАДУ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. МОНОЛОГ ЯК ПРИХОВАНИЙ ДІАЛОГ Мета:усвідомлення специфіки організації взаємодії вчителя з учнями під час викладу нового матеріалу у формі монологу, опанування технології побудови прихованого діалогу. Обладнання:підручники за фахом, схема «Аналіз забезпечення діалогізації монологу вчителя на уроці», відеозаписи фрагментів уроку зі зразками педагогічного монологу Опорні поняття:активізація навчання, діалог, модальність, монолог, образне бачення, персоніфікація, співпереживання, співроздуми, установка на відповідь Завдання для студентів 1. Ознайомившись із рекомендованою літературою, підготуватися до обговорен 1 1 Труднощі, які виникають в учнів у процесі сприймання монологу вчителя під час викладу нового матеріалу 1 2 Поняття активізація навчання, сутність активізації сприймання учнями нового матеріалу 1 3 Технологія побудови педагогічного монологу як внутрішнього, прихованого діалогу 2. Виконати усно вправи 3. Розробити за визначеною темою фрагмент уроку — виклад нового матеріалу Список рекомендованої літератури 1 Воробьев Г Г Школа будущего начинается сегодня —М,1991 —С 150 — 159 2 Зимняя Й А Психологические вопросы лекционной пропаганди // Осно 3 Зорина Л Я Слово учителя в учебном процессе — М , 1978 — С 25 — 28, 4 Карнеги Д Как выцрабатывать уверенность в себе й влиять на людей, высту 5 1'оман Іржі Мистецтво говорити — К , 1989 — С 233 — 255 6 Яковлев Н М , Сохор А М Методика й техника урока в школе — М , 7 Юсупов Й М Психология взаимопонимания — Казань, 1991 — С 106—118 ХІД ЗАНЯТТЯ
|